info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف
category

ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف محله هپکو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف

ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف (ایستگاه اتوبوس) در محله هپکو اراک و خیابان شهیدان رجایی - هپکو، هپکو واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله هپکو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی افق کوروش هپکو، سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی، رستوران و کبابسرای نواب، دبیرستان متوسطه دوم شاهد امام خمینی و بانک کشاورزی (شعبه جهاد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف اراک، شهر اراک، محله مدرس است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان رجایی - هپکو، هپکو می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین ایستگاه تاکسی هوشمند 1828 را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره اوقاف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پنج مرداد
  بلوار قدس، نوید، بین پنج مرداد و نسترن
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهانپناه
  جهان پناه، بین سلیمی و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
  میدان جهاد
 • ایستگاه اتوبوس پارک مادر 1
  بلوار قدس، کوی گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره اوقاف ندارد.
  neshan logo