عکس ایستگاه اتوبوس بهشتی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهشتی (محله عباس آباد - اندیشه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، عبادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهشتی در محله عباس آباد - اندیشه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان عبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان توس و مرکز خرید ستاره و همچنین آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان، مهمانپذیر ونو، سفره خانه سنتی سیمرغ، پت شاپ ژیوان و بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هاجر (س) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی

ایستگاه اتوبوس بهشتی در شهر تهران، محله عباس آباد - اندیشه و خیابان عبادی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، عبادی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهشتی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی قرار گرفته است. آژانس آلاله آسمان آبی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، عبادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قدس
  ولیعصر، بین میرهادی و پرستو
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعاع
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین شیوا و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس بیهقی
  بزرگراه مدرس، بیهقی، بین چهاردهم و دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین
  نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین شانزدهم و شفق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشتی ندارد.
  neshan logo