info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت محله امامزاده، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت

ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده یزد و بلوار امامزاده جعفر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان خان یزد، موزه امامزاده جعفر(ع) و بازار مسگرها و همچنین امامزاده جعفر، مسجد شاه طهماسب، ترمه هاشمی، زورخانه تختی و رستوران سنتی سور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد

در شهر یزد، محله امام زاده ، ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امامزاده جعفر، بین مسجد جامع و سید گلسرخ می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی همراز واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
  شهید رجایی، بین رجایی ششم و بینا
 • ایستگاه اتوبوس حضیره
  امام مهدی، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
  بلوار رضا پاکنژاد، بلوار محمد پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس فردوسی
  شهید رجایی، بین بن بست شهید حاتمی پور و حبیب الله خواجه رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت ندارد.
  neshan logo