info
عکس بانک ملت شعبه استانداری
category

بانک ملت شعبه استانداری محله بازار، تبریز

درباره‌ی بانک ملت شعبه استانداری

بانک ملت شعبه استانداری (بانک) در محله بازار تبریز و خیابان سمساری واقع شده است. این مکان یکی از چهل و نه بانک در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، حمام نوبر و پاساژ بزرگ شمس تبریزی و همچنین موزه صدا، فرش دستبافت تبریز علی جعفری، میدان شهدا، درب خیابان و فرمانداری شهرستان تبریز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه استانداری تبریز

یکی از بانک‌های شهر تبریز بانک ملت شعبه استانداری تبریز است که در محله بازار، قرار دارد. بانک ملت شعبه استانداری تبریز از بانک‌های خوب محله بازار است. بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملت شعبه استانداری تبریز برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک، ایستگاه مترو میدان ساعت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملت شعبه استانداری تبریز ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا) می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد اگر به بانک ملت شعبه استانداری تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک ملت شعبه استانداری تبریز در ادامه برای شما قرار داده شده است. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه استانداری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه استانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه استانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه استانداری ندارد.
neshan logo