عکس ایستگاه اتوبوس امام علی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امام علی (محله شرکت نفت، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، آزادگان، بعد از 17 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس امام علی در محله شرکت نفت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله شرکت نفت یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شرکت نفت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس امام علی و شرکت گاز استان و امور مشترکین، ساختمان شهید سلیمانی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، آزادگان، بعد از 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  شهید دهقان، اسکان، بین آزادگان 50 و 52
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام علی ندارد.
  neshan logo