info
عکس ایستگاه اتوبوس امام علی
category

ایستگاه اتوبوس امام علی محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام علی

ایستگاه اتوبوس امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان کنارگذر آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی مدیران خودرو ، تعمیرگاه خودرو ، خودپرداز ایران زمین، ایستگاه اتوبوس امام علی و غذای باتو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام علی یزد

ایستگاه اتوبوس امام علی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله اسکان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان، بین آزادگان 32 و 34 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام علی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس کرایه خیلج فارس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امام علی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت
  رسالت، بین رسالت 27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
  رسالت
 • ایستگاه اتوبوس هواشناسی
  آزادگان، بین 20 آزادگان و 18/1 شهید محمدرضا اشرف پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام علی ندارد.
  neshan logo