info
عکس ایستگاه اتوبوس نصر
category

ایستگاه اتوبوس نصر محله دباغ خانه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نصر

ایستگاه اتوبوس نصر (ایستگاه اتوبوس) در محله دباغ خانه شیراز و بلوار ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی لواشی، کارواش جاوید، دبیرستان فرزانگان ناحیه 3 شیراز، سایپایدک قاسمی سیف\آبادی پخش عمده بدنه - موتوری و خیاطی شهرام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نصر شیراز

ایستگاه اتوبوس نصر شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله دباغ خانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ارتش قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نصر شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نصر شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
  بلوار نواب صفوی، بین نواب صفوی 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس دارالقران
  بلوار احمدی جنوبی، بین شهید سرایداران و احمدی 10
 • ایستگاه اتوبوس سه راه دارالرحمه
  بلوار رحمت شرقی، بین گلزار شهدا و بلوار رضوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نصر ندارد.
  neshan logo