info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه محله عبادی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله عبادی مشهد و بلوار شهید کامیاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله عبادی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رفاه، داروخانه شبانه روزی دکتر اسماعیلی، رادیولوژی سونوگرافی دکتر جواد کوثر، درمانگاه شبانه روزی رازی و پوشاک فراتن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه مشهد

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله عبادی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید کامیاب، بین کامیاب 62 و 64 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس یگانه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 22 مهر ماه 1401

  خیلی خوب ولی تعداد اتوبوس کم میباشد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 14 شهریور ماه 1402

  خیلی ایستگاه خوبیه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 26
  مطهری شمالی، بین مطهری 26 و مطهری 28
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله عبادی 31
  (1.0)
  آیت الله عبادی، بین عبادی 29 و 31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رجال (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه ندارد.
  neshan logo