info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی
category

ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی محله فاطمیه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی

ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمیه مشهد و بلوار مجلسی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمیه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی روان پزشکی دکتر حجازی، موزه علوم طبیعی و رطب فدک و همچنین کفش ۱۰۰، نمایندگی سایپا رافتی، نانوایی لواش تهران، دبیرستان پسرانه دوره اول شهید هاشمی نژاد و ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی مشهد است که در محله فاطمیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مجلسی غربی، بین مجلسی 35 و آیت الله عبادی است. ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قاسم
  پنجشنبه 25 آبان ماه 1402

  در مکان نا مناسب و دور از خانه‌های محله

  2
 • avatar
  یا قائم آل محمد (عج)
  جمعه 21 مرداد ماه 1401

  ایستگاه اتوبوس بدون جایگاه ولی پر کاربرد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای مجلسی غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار فاطمیه
  بلوار مسلم جنوبی، بین مسلم 9 و فاطمیه
 • ایستگاه اتوبوس مسلم 16
  بلوار مسلم جنوبی، بین شهید ابراهیمی و مسلم 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای مجلسی غربی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مجلسی غربی، بین مجلسی 35 و آیت الله عبادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo