info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی محله سمزقند، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی (ایستگاه اتوبوس) در محله سمزقند مشهد و خیابان آیت الله عبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سمزقند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی روان پزشکی دکتر حجازی و رطب فدک و همچنین کلینیک دندانپزشکی تیک، کفش ۱۰۰، نمایندگی سایپا رافتی، نانوایی لواش تهران و کافه M قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی مشهد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی مشهد در شهر مشهد، محله سمزقند و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله عبادی، بین شهید رزم خواه و عبادی 54 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شیرین گشت فرهاد قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علی‌محمد
  یکشنبه 17 مهر ماه 1401

  جای نشستن داره، ولی خیلی کوچیکه

  4

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان حجازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار فاطمیه
  بلوار مسلم جنوبی، بین مسلم 9 و فاطمیه
 • ایستگاه اتوبوس مسلم 16
  بلوار مسلم جنوبی، بین شهید ابراهیمی و مسلم 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • ایستگاه اتوبوس مسلم 19
  (4.0)
  بلوار مسلم جنوبی، بین مسلم 17 و مسلم 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان حجازی ندارد.
  neshan logo