info
عکس ایستگاه اتوبوس مرشد
category

ایستگاه اتوبوس مرشد (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرشد

ایستگاه اتوبوس مرشد (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بیماری های خاص شرق و همچنین اسکای تهویه، باطری سازی عمو حسن، مسجد الزهرا، خودپرداز بانک پاسارگاد و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرشد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مرشد تهران است که در محله مسعودیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین مرشد و یوسف پور قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مرشد تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مهدی (عج) قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرشد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرشد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان
  محمدی، بین دستغیب چهارم و دستغیب سوم
 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی
 • ایستگاه اتوبوس عارف
  ابومسلم خراسانی، تقاطع سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس صبا
  محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرشد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرشد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرشد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اول، شهید سلیمانی، کلهر، بین مرشد و یوسف پور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo