info
عکس ایستگاه اتوبوس کشوری
category

ایستگاه اتوبوس کشوری محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کشوری

ایستگاه اتوبوس کشوری (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان کشوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و همچنین آژانس هواپیمایی طاها گشت، کافه ه، دفتر پیشخوان دولت پاسداران، مرکز تصویر برداری دکتر گیتی و سفره خانه صفویه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کشوری تهران

ایستگاه اتوبوس کشوری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پاسداران - ضرابخانه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، کشوری واقع شده است. ایستگاه اتوبوس کشوری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

گُلدِن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کشوری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کشوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  شریعتی، بین گل سرخ و بیگدلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کشوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کشوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کشوری ندارد.
  neshan logo