info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)-
category

ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- محله بارون آواک، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)-

ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- (ایستگاه اتوبوس) در محله بارون آواک تبریز و خیابان ١٧ شهریور قدیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله بارون آواک تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه قاجار و مرکز خرید ایهان و همچنین نوشت افزار آبنوس، بستنی سنتی طوفان، فست فود کاکتوس، مدرسه فرزانگان 3 و کلینیک آذر نوین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو گارزان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- تبریز است که در محله بارون آواک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ١٧ شهریور قدیم، بین علی بخشمندی و لاله زار قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو گارزان است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی وحدت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله زار (خیام)- واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبادانی مسکن
  بلوار منظریه، بین ميدان منظریه و خیابان شهید اهرابی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه (دبیرستان علامه امینی)
  بلوار آزادی، نرسیده به معلم
 • ایستگاه اتوبوس محمد آباد106 -
  بلوار آزادی، بین سجادیه و جوزاک
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده پرستار
  شریعتی جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله زار (خیام)- ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ١٧ شهریور قدیم، بین علی بخشمندی و لاله زار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo