info
عکس ایستگاه اتوبوس بازار میلاد
category

ایستگاه اتوبوس بازار میلاد تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازار میلاد

ایستگاه اتوبوس بازار میلاد (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان خط ویژه اتوبوس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار ابزار قونقا و همچنین بازار مرکزی ابزار، سهند، نمایندگی سایپا پیری، مدرسه مکتب الزینب میثاق و بازرگانی راد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار میلاد تبریز

در شهر تبریز، ، ایستگاه اتوبوس بازار میلاد تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قطران، خط ویژه اتوبوس واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بازار میلاد تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو گارزان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی آریا گشت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازار میلاد تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازار میلاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 113
  بهار، بین مخابرات و صدری
 • ایستگاه اتوبوس سیلو
  قطران، بلوار 22 بهمن (راه آهن)، بین بادامچی و سیلو
 • ایستگاه اتوبوس برق لامع
  ١٧ شهریور قدیم، بین شهید ستوده و دها
 • ایستگاه اتوبوس مسجد توحید
  توحید، بین ویجویه و شهید محمدرضا انباری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد گازران
  زبردست
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازار میلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازار میلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازار میلاد ندارد.
  neshan logo