info
عکس ایستگاه اتوبوس یکم شهران
category

ایستگاه اتوبوس یکم شهران محله شهران شمالی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یکم شهران

ایستگاه اتوبوس یکم شهران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهران شمالی تهران و خیابان شهید نعمت اللهی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهران شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود د ل پ، مجتمع اداری و تجاری سامان، فور فراتلی، سالن آرایش علیرضا و بانک پارسیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای کن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یکم شهران تهران

در شهر تهران، محله شهران شمالی ، ایستگاه اتوبوس یکم شهران تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، شهران، شهید نعمت اللهی، بین نصیری و 18 متری یکم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس یکم شهران تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهدای کن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی غرب را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس یکم شهران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یکم شهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  بزرگراه شهید همت، الغدیر 1، تقاطع طاهری
 • ایستگاه اتوبوس سرداران شهید
  بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین سردار و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس مهسا
  بزرگراه شهید همت، کوهسار، بین مهسا و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس نیروگاه
  بزرگراه آبشناسان، عسگری، شهران، بین قشلاقی و نیروگاه
 • ایستگاه اتوبوس دبستان
  بزرگراه باکری، بزرگراه آبشناسان، شهران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یکم شهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یکم شهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یکم شهران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، شهران، شهید نعمت اللهی، بین نصیری و 18 متری یکم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo