info
عکس ایستگاه اتوبوس ناحیه یک
category

ایستگاه اتوبوس ناحیه یک محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ناحیه یک

ایستگاه اتوبوس ناحیه یک (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان پروین واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین بیرون بر آویشو، شیرینی نوبری، کافه رستوران سولان، کافی شاپ آرامش و آشپزخانه مرکزی خوان پارس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ناحیه یک تهران

در شهر تهران، محله تهران پارس ، ایستگاه اتوبوس ناحیه یک تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شاهد، پروین بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ناحیه یک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تهرانپارس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی زیبا تاکسی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ناحیه یک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه زرین
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بعد از آهنی آمینه 119
 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه اول
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ناحیه یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ناحیه یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ناحیه یک ندارد.
  neshan logo