info
عکس ایستگاه اتوبوس هواشناسی
category

ایستگاه اتوبوس هواشناسی محله فرودگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هواشناسی

ایستگاه اتوبوس هواشناسی (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مشهد و خیابان کنارگذر شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره کل هواشناسی، پژوهشکده اقلیم شناسی و مرکز ملی اقلیم، عابر بانک کشاورزی، ایستگاه اتوبوس هواشناسی و ستاد استقبال زائر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هواشناسی مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس هواشناسی مشهد است که در محله فرودگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید سلیمانی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس هواشناسی مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هواشناسی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هواشناسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه
  شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن
  شهید سلیمانی، بین میدان سلام و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید حسن آزادی
  بلوار شهید اصلانی، بین اصلانی 97 و میدان شهید حسن آزادی
 • ایستگاه اتوبوس صبا 71
  بلوار شهید اصلانی، بین اصلانی 87 و اصلانی 97
 • ایستگاه اتوبوس پایانه صبا
  بلوار شهید اصلانی، بین میدان شهید حسن آزادی و اصلانی 88
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هواشناسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هواشناسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هواشناسی ندارد.
  neshan logo