info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه
category

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه محله عسگریه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه (ایستگاه اتوبوس) در محله عسگریه مشهد و خیابان احسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله عسگریه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبستان شهید رضا رحمانی پور، تاسیسات مرادی، ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه، تعمیرگاه موتور سیکلت عدالت و هایپرمارکت برنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله عسگریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 20 و 22 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فرودگاه قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای شهرک عسگریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه
  بلوار جمهوری اسلامی، بلوار صابر
 • ایستگاه اتوبوس هواشناسی
  شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار صابر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن
  شهید سلیمانی، بین میدان سلام و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه ندارد.
  neshan logo