info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه
category

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه محله عسگریه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه (ایستگاه اتوبوس) در محله عسگریه مشهد و خیابان احسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله عسگریه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت حشمتی، دبستان شهید رضا رحمانی پور، نانوایی لواش، تاسیسات مرادی و کفاشی صداقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد

ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله عسگریه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 18 و 20 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  زینتی
  جمعه 23 تیر ماه 1402

  بهترین ایستگاه با مردمی عالی، پشت دبستان شهید اصلاح پور

 • avatar
  زینتی
  چهارشنبه 12 مرداد ماه 1401

  شهرک عسکریه فوق العاده آرام و همسایه های عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای شهرک عسگریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هواشناسی
  شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه
  بلوار جمهوری اسلامی، بلوار صابر
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار صابر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار ثامن
  شهید سلیمانی، بین میدان سلام و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه ندارد.
  neshan logo