info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه محله عسگریه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه

ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه (ایستگاه اتوبوس) در محله عسگریه مشهد و خیابان احسان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله عسگریه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل و مجتمع تجاری تفریحی ثابت و همچنین شیرینی سرای پیام شادی، اغذیه آرین، نانوایی سنگک صیاد، مسجد امام حسن عسکری و سوپر مارکت صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه مشهد است که در محله عسگریه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید سلیمانی، احسان است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بوستان ریحانه قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای شهرک عسگریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید قاسمی 23
  بلوار شهید اصلانی، اصلانی 70، ثامن 2، بین بهارستان 12 و قاسمی 25
 • ایستگاه اتوبوس پارک بانوان
  بلوار شهید اصلانی، اصلانی 70، ثامن 2، بین بهارستان 12 و قاسمی 25
 • ایستگاه اتوبوس شهید قاسمی 7
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 20
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید قاسمی
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 24
 • ایستگاه اتوبوس ثامن 1
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 14 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای شهرک عسگریه ندارد.
  neshan logo