info
عکس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
category

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی محله کوی پلیس، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی پلیس مشهد و بلوار صابر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی پلیس مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل و مجتمع تجاری تفریحی ثابت و همچنین جایگاه گاز CNG، ایستگاه 9 آتش نشانی، اداره مرکزی تصادفات شرکت واحد، مرکز آموزش شهید محلاتی مشهد و ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی مشهد

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوی پلیس قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار صابر بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو بوستان ریحانه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه
  شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس ثامن 5
  بلوار شهید اصلانی، بلوار ثامن
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید قاسمی
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 24
 • ایستگاه اتوبوس شهید قاسمی 7
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 20
 • ایستگاه اتوبوس احسان 12
  شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتش نشانی ندارد.
  neshan logo