info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه محله فرودگاه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مشهد و بلوار صابر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه گاز CNG، ایستگاه 9 آتش نشانی، ایستگاه اتوبوس آتش نشانی و مجتمع مسکونی سپاه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بوستان ریحانه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه مشهد

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه مشهد در شهر مشهد، محله فرودگاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بلوار صابر قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بوستان ریحانه است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک عسگریه
  شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شهید قاسمی
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 24
 • ایستگاه اتوبوس ثامن 5
  بلوار شهید اصلانی، بلوار ثامن
 • ایستگاه اتوبوس شهید قاسمی 7
  شهید سلیمانی، بلوار ثامن، ثامن 2، بین قاسمی 9 و سحر 20
 • ایستگاه اتوبوس احسان 12
  شهید سلیمانی، احسان، بین احسان 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی سپاه ندارد.
  neshan logo