info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر
category

ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر محله شهرک والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر

ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر صدف، خوابگاه چمران، مرکز همایش سازمان مدیریت صنعتی، مسجد جامع ثارالله و سوپر مارکت یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر تهران، شهر تهران، محله شهرک والفجر است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر شمالی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو برج میلاد قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای کارگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، نرسیده به شیراز
 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس انرژی اتمی
  کارگر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر ندارد.
  neshan logo