info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر
category

ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر (محله شهرک والفجر، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر

موقعیت ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر در محله شهرک والفجر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر صدف، خوابگاه چمران، مرکز همایش سازمان مدیریت صنعتی، مسجد جامع ثارالله و سوپر مارکت یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر

آدرس ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر، شهر تهران، محله شهرک والفجر خیابان کارگر شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر شمالی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو برج میلاد قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای کارگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چمران
  ملاصدرا، بعد از گلشن
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، بعد از ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان میلاد
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر ندارد.
  neshan logo