info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان

ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان شهید دهقان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع زنجیره ای خلیج فارس و همچنین آموزشگاه رانندگی یکتا، پمپ گاز CNG خضرآباد، نیولنت (فروشگاه تخصصی لنت ترمز)، صنایع چوبی پرنس و کارواش خاص قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان یزد

در شهر یزد، محله آزاد شهر ، ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید دهقان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس کرایه خیلج فارس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک اسکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه آزادسهر
  بلوار آزادشهر، آزادگان، بین 18 آزادگان و 16 شهید ناصر عسگری
 • ایستگاه اتوبوس آریانا
  شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 32 و 34
 • ایستگاه اتوبوس هتل کاروان
  آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک اسکان ندارد.
  neshan logo