info
عکس داروخانه دکتر شفیعی
category

داروخانه دکتر شفیعی محله کوهسنگی، مشهد

درباره‌ی داروخانه دکتر شفیعی

داروخانه دکتر شفیعی (داروخانه) در محله کوهسنگی مشهد و خیابان کوهسنگی واقع شده است. این مکان یکی از نوزده داروخانه در محله کوهسنگی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قائم عج و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین سینما آفریقا، ویپ گالری سالار، هنرستان نمونه دولتی صنعتی شهید بهشتی، کلینیک ارتوپدی فنی پیکره و شرکت امدادخودرو پارس امداد آدینه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شفیعی مشهد

داروخانه دکتر شفیعی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله کوهسنگی پیدا کنید. آدرس دقیق این داروخانه، استان خراسان رضوی، مشهد، کوهسنگی، بین کوهسنگی 4 و 6 است.

داروخانه دکتر شفیعی مشهد یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله کوهسنگی است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند درمانگاه شهید شوریده، درمانگاه شبانه روزی فدک و درمانگاه خیریه امام محمد باقر (ع) قرار دارند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر اشراقی، داروخانه دکتر ذره پرور مقدم و داروخانه دکتر دادخواه اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شفیعی مشهد برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی 20 در نزدیکی داروخانه دکتر شفیعی مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو الندشت پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شفیعی مشهد برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر شفیعی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شفیعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شفیعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شفیعی ندارد.
neshan logo