info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی محله احمد آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی

ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله احمد آباد مشهد و خیابان کوهسنگی، کوهسنگی 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله احمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قائم و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین سینما آفریقا، کافی شاپ تمشک، فروشگاه موتورسیکلت کویر، اغذیه آفریقا و ایستگاه مترو شریعتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی مشهد، شهر مشهد، محله احمد آباد است. این ایستگاه اتوبوس در کوهسنگی، کوهسنگی 2 قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو الندشت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس هما را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Lerowd
  شنبه 13 خرداد ماه 1402

  تمام خطا به شدت دیر میان

  7
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 17 فروردین ماه 1403

  خیلی خیلی خیلی ۸۲دیر میاد

  3
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403

  چخبره ۸۲ انقد دیرمیاد واقعا😕😕😕

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دکتر شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
  چمران، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی 17
  کوهسنگی، کوهسنگی 10، بهشتی 17، بین حاجی آباد 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی 29
  (3.0)
  بلوار شهید نامجو، دکتر بهشتی، بین بهشتی 27 و 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 06 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 06 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی ندارد.
  neshan logo