info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی محله بهشت، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی

ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهشت مشهد و بلوار احمدآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بهشت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قائم عج و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین فروشگاه موتورسیکلت کویر، آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پردیس، دکتر رامین شریفان ، هنرستان نمونه دولتی صنعتی شهید بهشتی و مهمانسرای دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی مشهد

ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله بهشت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار احمدآباد، بین احمدآباد 1 و بهشت قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو الندشت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هما واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی 17
  کوهسنگی، کوهسنگی 10، بهشتی 17، بین حاجی آباد 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سناباد
  (5.0)
  اسدالله زاده، بین اسدالله زاده 5 و مسعود
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دکتری
  (5.0)
  ابن سینا، بین ابن سینا 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی ندارد.
  neshan logo