info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم محله احمد آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم (ایستگاه اتوبوس) در محله احمد آباد مشهد و بلوار احمدآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله احمد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قائم و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، خانه موبایل سامسونگ، آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پردیس، دکتر رامین شریفان و مهمانسرای دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قائم، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم مشهد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله احمد آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار احمدآباد، بین پرستار و میدان شریعتی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو الندشت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس هما را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 29 خرداد ماه 1402

  باتوجه به شلوغی این خیابان تعدادخطوط۳۸/۱کم است

  1
 • avatar
  علی‌محمد
  دوشنبه 11 مهر ماه 1401

  ایستگاه خوبیه

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403

  اتوبوس های خط ۲۲/۲بسیار بسیار کمه و تقریبا هر ۲۵ دقیقه یکی میاد .تعداد اتوبوس رو اضافه کنید لطفا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام رضا
  ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی 17
  کوهسنگی، کوهسنگی 10، بهشتی 17، بین حاجی آباد 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دکتری
  (5.0)
  ابن سینا، بین ابن سینا 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ شنبه 09 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 09 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان قائم ندارد.
  neshan logo