info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
category

ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران محله جنت، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران

ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت مشهد و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جنت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و مرکز خرید آلتون و همچنین هتل سلام، میدان امام رضا (ع)، مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان، غذاهای سنتی عسگری و پسران و آزمایشگاه شبانه روزی دکتر شهریار نوروزپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران مشهد

ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران مشهد در شهر مشهد، محله جنت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس چمران، پاسداران است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی هما سیر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه شهید چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 29
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 27 و مصباح یزدی
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 28
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 20/1
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام خمینی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 36 و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهید مدرس
  چمران، بین بلوار مدرس و چمران 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران ندارد.
  neshan logo