عکس پمپ گاز CNG
مشاهده در نقشه نشان
category

پمپ گاز CNG (اردبیل)

جایگاه گاز CNG
استان اردبیل اردبیل استان اردبیل، اردبیل، بزرگراه میلاد، رازی

موقعیت پمپ گاز CNG اردبیل را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

پمپ گاز CNG (جایگاه سوخت) در اردبیل و خیابان رازی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال خلخال و کوثر، جایگاه سوخت (بنزین و CNG) ایثار ، هنرستان رازی، ترمینال مسافربری و فروشگاه ال 90 قهرمان روزگار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این جایگاه سوخت یکی از جایگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اردبیل، اردبیل، بزرگراه میلاد، رازی


سایر جایگاه‌های که در محدوده پمپ گاز CNG واقع شده‌اند:

 • جایگاه سوخت (بنزین و CNG) ایثار
  (4.0)
  اردبیل - خلخال - سرچم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 29 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پمپ گاز CNG اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اختصاصی جایگاه پمپ سوخت

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 29 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پمپ گاز CNG

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   جنگل میرزا🇮🇷
   پنجشنبه 23 دی ماه 1400

   خوب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پمپ گاز CNG در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پمپ گاز CNG ندارد.
  neshan logo