info
عکس فروشگاه شهر
category

فروشگاه شهر محله شریعتی، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
4 رای

درباره‌ی فروشگاه شهر

فروشگاه شهر (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، بین قدوسی و جنت واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سارا، تهیه غذای شاندرمن، نانوایی مشهدی، کارواش شهر و بانک ملی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شهر اراک

فروشگاه شهر اراک در شهر اراک، محله ۳، واقع شده است. فروشگاه شهر اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۳ به شمار می‌رود. فروشگاه افق کوروش از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شهر اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شهر اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه شهر اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شهر اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شهر واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  (4.0)
  خیابان شهید بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پناهیان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شهر ندارد.
  neshan logo