info
عکس ایستگاه اتوبوس مالک اشتر
category

ایستگاه اتوبوس مالک اشتر محله هاشمی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مالک اشتر

ایستگاه اتوبوس مالک اشتر (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشمی تهران و خیابان جیحون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله هاشمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جیحون و همچنین تعمیرگاه یخچال و لباسشویی برف سرویس، اداره پست مالک اشتر، چاپ شبانه روزی بلوط، نانوایی بربری و فروشگاه زنجیره ای ماهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مالک اشتر تهران

ایستگاه اتوبوس مالک اشتر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هاشمی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، جیحون، بین طاهری و مالک اشتر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مالک اشتر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سبز قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مالک اشتر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خوش
  بزرگراه نواب صفوی، هاشمی، بین عزیز زاده و خوش
 • ایستگاه اتوبوس مالک اشتر
  بزرگراه یادگار امام، فیروزآبادی، بین هرمزان و بیست متری نظامی
 • ایستگاه اتوبوس مالک اشتر تخلیه
  بزرگراه یادگار امام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مالک اشتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مالک اشتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مالک اشتر ندارد.
  neshan logo