info
عکس ایستگاه اتوبوس پل مدیریت
category

ایستگاه اتوبوس پل مدیریت محله مدیریت، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل مدیریت

ایستگاه اتوبوس پل مدیریت (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و خیابان پل مدیریت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ طلا و همچنین ایستگاه اتوبوس پل مدیریت، بوستان کوی فرهنگ، بیمه پاسارگاد نمایندگی 1186، تهیه غذای ریحون و صافکاری مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران

ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران در شهر تهران، محله مدیریت و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدیریت، پل مدیریت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل مدیریت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل مدیریت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  شیخ بهائی، شیخ بهائی شمالی، بین اقاقیا و اوستا
 • ایستگاه اتوبوس گلستان جنوبی
  ایران زمین، مهستان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سعادت آباد، بیستم غربی، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  بلوار خوردین، بین امیرکبیر و بلوار دادمان
 • ایستگاه اتوبوس میدان پیروزان
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سئول شیخ بهایی، شیخ بهائی شمالی، بین یازدهم و زکی زاده بایقرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل مدیریت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل مدیریت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل مدیریت ندارد.
  neshan logo