info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد
category

ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد محله کوی فیضیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد

ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی فیضیه یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین مانا درب، فروشگاه پلی کربنات یزد، تلاش رنگ، کارواش یاس و لاستیک جام جم (بریجستون) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله کوی فیضیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانشجو، بین مسجد ولیعصر و بلوار آتش نشان می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه نعی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک پرستار
  بلوار امیر کبیر، گلستان، ابتدای گلستان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 23
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 21 و 24
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو
  پرفسور حسابی، نرسیده به بلوار آتش نشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد ندارد.
  neshan logo