info
عکس دنیای یاتاقان
category

دنیای یاتاقان محله تهرانپارس غربی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دنیای یاتاقان

دنیای یاتاقان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان سجده ای شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و پاساژ فجر و همچنین مهندسین مشاور آوند طرح و اندیشه، فست فود بمب ممد، باشگاه ورزشی ژوببن، سوپر میوه باران و خشکشوئی کادوس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دنیای یاتاقان تهران

فروشگاه دنیای یاتاقان تهران در محله تهرانپارس غربی شهر تهران، در قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02177352736) تماس بگیرید. فروشگاه دنیای یاتاقان تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله تهرانپارس غربی به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه زنجیره‌ای سورنا، گالری امینی و جانبو تهرانپارس نارسیس اشاره کرد.

چطور به فروشگاه دنیای یاتاقان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دنیای یاتاقان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرورشگاه قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه دنیای یاتاقان تهران نیز ایستگاه مترو تهرانپارس است. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه دنیای یاتاقان تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه دنیای یاتاقان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده دنیای یاتاقان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره‌ای سورنا
  بلوار شاهد، خدابنده، بین مظفری و شهید خیری
 • گالری امینی
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره
 • جانبو تهرانپارس نارسیس
  بلوار خوشوقت، خبازی
 • فروشگاه زنجیره ای وی وان
  (4.0)
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین صادقی و سجده ای
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فلاحتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دنیای یاتاقان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دنیای یاتاقان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دنیای یاتاقان ندارد.
  neshan logo