info
عکس ایستگاه اتوبوس نامجو
category

ایستگاه اتوبوس نامجو (محله دهقان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نامجو

ایستگاه اتوبوس نامجو (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین لوله بازکنی شبانه روزی الوند، داروخانه شبانه روزی دکتر واعظ زاده، شیرینی پاسارگاد، آزمایشگاه گرگان و کلانتری 106 نامجو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نامجو تهران

ایستگاه اتوبوس نامجو تهران در شهر تهران، محله دهقان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مدنی، حسینی نژاد، سلمان فارسی، نامجو، بین شیخ و رجایی انارکی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس نامجو تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهيد مدنی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نامجو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نامجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، قجاوند، نامجو، بین آلایی و کمالی اصل
 • ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر
  شهدای ناجا، پلیس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نامجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نامجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نامجو ندارد.
  location استان تهران، تهران، مدنی، حسینی نژاد، سلمان فارسی، نامجو، بین شیخ و رجایی انارکی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo