info
عکس مرکز خرید آوا استار
category

مرکز خرید آوا استار محله عباس آباد - اندیشه، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید آوا استار

مرکز خرید آوا استار (بازار و مرکز خرید) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان احمد بورقانی (هشتم) واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید ستاره و همچنین کلینیک دندانپزشکی دریای نور، کارگزاری تامین اجتماعی شعبه 22، تأمین اجتماعی شعبه 22، کارگزاری مبین سرمایه و شرکت مدیریت فناوری بورس تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید آوا استار واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید ستاره
  (4.0)
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بین یکم و سوم
 • مجتمع تجاری شهاب
  (3.3)
  بهشتی، ولیعصر
 • مرکز خرید نگین
  (5.0)
  مفتح شمالی، بین مطهری و مرزبان نامه
 • دونامال
  (3.8)
  بزرگراه مدرس، مرزبان نامه
 • آلماجین شعبه قائم مقام
  (4.0)
  مطهری، قائم مقام فراهانی، بین فجر و ممتاز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hengameh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید آوا استار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید آوا استار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید آوا استار ندارد.
  neshan logo