info
عکس کلبه شادی
category

کلبه شادی محله شهدا، اراک

فروشگاه

درباره‌ی کلبه شادی

کلبه شادی (فروشگاه) در محله شهدا اراک و بلوار امام خمینی، دو شهید، بین معاد 1 و 2 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و نه فروشگاه در محله شهدا اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و مجتمع تجاری فردوسی و همچنین پاساژ دیدار، آموزشگاه زبان مروج، آموزشگاه موسیقی آوای دیدار، موبایل بل و شرکت ساتیا ری ارتباط قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده کلبه شادی واقع شده‌اند:

 • ماهور گرانیت
  جواد الائمه، ادبجو، جواد فردین پور، بین محدرضا رحمانی و آقا سید مهدی
 • شرکت صدرا
  بلوار قائم مقام فراهانی، مولوی غربی، بین بن‌بست یکم و بن‌بست دوم
 • دخانیات دی
  محسنی، عمار یاسر، بین کیهان و حاج ملا فتحعلی
 • فروشگاه هفت
  شهید بهشتی، عدالت - عضد، بین عضد 1 و 2
 • فروشگاه نقره
  خیابان شهید رجایی، یزدانی، بین محمود آبادی و لادن 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 27 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلبه شادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 27 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلبه شادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلبه شادی ندارد.
  neshan logo