info
عکس اتوسرویس آرن
category

اتوسرویس آرن اصفهان

تعویض روغنی و اتوسرویس
5.0
3 رای

درباره‌ی اتوسرویس آرن

اتوسرویس آرن (تعویض روغنی و اتوسرویس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوسیس کالباس اصفهان پروتوئین و همچنین پلوس و اکسل و جعبه فرمان قائم، کارواش آفتاب، خودپرداز بانک سپه، اتو گالری نیکو و اتوسرویس المهدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تعویض روغن که در محدوده اتوسرویس آرن واقع شده‌اند:

 • تعویض روغن سپاهان
  (4.0)
  بهارستان غربی، بین مفتح و غدیر
 • اتوسرویس المهدی
  (3.0)
  بهارستان غربی، بین غدیر و فاطمیون
 • اتوسرویس حمید
  (3.0)
  بهارستان غربی، بین فجر و فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وجیهه (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتوسرویس آرن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتوسرویس آرن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتوسرویس آرن ندارد.
  neshan logo