info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید ترکان
category

ایستگاه اتوبوس شهید ترکان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید ترکان

ایستگاه اتوبوس شهید ترکان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ناصر خسرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوسیس کالباس اصفهان پروتوئین و همچنین فروشگاه اینترنتی کتاب سبحان کالا، داروخانه دکتر کریمی، فست فود چترا، آشپزی و بریانی خدایی و پوشاک کارو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید ترکان اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس شهید ترکان اصفهان است که در محله ناصر خسرو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ناصر خسرو، بین مهتاب و صدیقی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید ترکان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مفتح قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید ترکان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید ترکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بهارستان غربی، بین فاطمیون و ایثار
 • ایستگاه اتوبوس کوی اطلس
  آزادگان (شهید ابوترابی)، بین عمرانی و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید ترکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید ترکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید ترکان ندارد.
  neshan logo