info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوسیس کالباس اصفهان پروتوئین و همچنین تشخیص رنگ خودرو آدرین ، پلوس و اکسل و جعبه فرمان قائم، کارواش آفتاب، فروشگاه لوازم یدکی سپاهان و اتوسرویس آرن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین فاطمیون و ایثار قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو مترو گلستان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی پرواز واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دلیران
  ناصر خسرو، بین ایمان و دلیران
 • ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
  گلخانه، بین بنفشه و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس مترو گلستان
  بهارستان غربی، بعد از لاله (69)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo