info
عکس ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
category

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلخانه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بوستان بهرام آباد و نساجی ایرانیان و همچنین پیتزا نیک شان، باشگاه بیلیارد، دکتر صانعی متخصص اطفال ، داروخانه دکتر صالحی و بانک شهر شعبه خانه اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

در شهر اصفهان، محله خانه اصفهان ، ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلخانه، بین بنفشه و فروردین است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس اروند را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهرام آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه
  سپاه، رزمندگان
 • ایستگاه اتوبوس مترو گلستان
  بهارستان غربی، بین نوبهار و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس امید
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین امید و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بهارستان غربی، بین فاطمیون و ایثار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهرام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهرام آباد ندارد.
  neshan logo