info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای امین
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای امین اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای امین

ایستگاه اتوبوس ابتدای امین (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهرام آباد و همچنین کارواش رویال، رستوران ژینوس، استوک یدک مختاری، صافکاری الماس و خودپرداز سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای امین اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای امین اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مفتح قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امین است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای امین اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو مفتح نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس اروند را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای امین اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای امین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شقایق
  ناصر خسرو، بین شقایق و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس ماه فرخی
  گلخانه، تقاطع ماه فرخی
 • ایستگاه اتوبوس پنج طبقه
  گلخانه، بین شیرین و شمیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای امین ندارد.
  neshan logo