info
عکس ایستگاه اتوبوس ماه فرخی
category

ایستگاه اتوبوس ماه فرخی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ماه فرخی

ایستگاه اتوبوس ماه فرخی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلخانه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بوستان بهرام آباد و پاساژ تندیس و همچنین پیتزا بیست، کافه پاییز، داروخانه دامپزشکی دکتر هدایتی، موسسه فرهنگی هنری بسته نگار و بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ماه فرخی اصفهان

در شهر اصفهان، محله خانه اصفهان ، ایستگاه اتوبوس ماه فرخی اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلخانه، تقاطع ماه فرخی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ماه فرخی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس اروند را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ماه فرخی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ماه فرخی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امید
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین امید و ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ماه فرخی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ماه فرخی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ماه فرخی ندارد.
  neshan logo