info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی
category

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان شهیدان کاظمی(کوجان) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، اتو سرویس تک، پیتزا تیته، اتو اشکان و رستوران و بیرون بر رویال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی اصفهان

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله کوجان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان کاظمی(کوجان) قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شاداب واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای شهید کاظمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین محسن اکبری و شبنم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای شهید کاظمی ندارد.
  neshan logo