info
عکس ایستگاه اتوبوس ارغوان
category

ایستگاه اتوبوس ارغوان محله کوجان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارغوان

ایستگاه اتوبوس ارغوان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان ارغوان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین پیتزا پیتزا، بریانی مقدم، دندانپزشکی ستاره، گفتار درمانی ایمان (دکتر نیکخواه) و گالری موسیقی کهن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارغوان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ارغوان اصفهان، شهر اصفهان، محله کوجان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان، ارغوان می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ارغوان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شبنم قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ارغوان اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارغوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بزرگراه امام خمینی، شهدای لمجیر
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  شهیدان کاظمی(کوجان)، بین محسن اکبری و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  نوبهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارغوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارغوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارغوان ندارد.
  neshan logo