info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نوبهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ تندیس و همچنین کلبه عمو حسن، میدان اطلسی، نانوایی تافتون ماشینی، شرکت مبین تجارت کاژه و پیتزا مهتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بهرام آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در نوبهار واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بهارستان قرار گرفته است. شبنم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اطلسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهداری
  گلستانه، بین میدان ماه فرخی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  رزمندگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی ندارد.
  neshan logo