info
عکس ایستگاه اتوبوس دلیران
category

ایستگاه اتوبوس دلیران اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دلیران

ایستگاه اتوبوس دلیران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ناصر خسرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه اینترنتی کتاب سبحان کالا، داروخانه دکتر کریمی، سپاهان آی تی، کافه منفی و حلیم عدس کباب بریان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلیران اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس دلیران اصفهان، شهر اصفهان، محله ناصر خسرو است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ناصر خسرو، بین ایمان و دلیران می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دلیران اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مفتح قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دلیران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  مفتح، 17 شهریور، بین گلستان و شهید افشاری
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  امین، بین معراج و لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دلیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دلیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دلیران ندارد.
  neshan logo