info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ملت
category

ایستگاه اتوبوس پارک ملت محله ملک شهر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ملت

ایستگاه اتوبوس پارک ملت (ایستگاه اتوبوس) در محله ملک شهر اصفهان و مسیر دوچرخه انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله ملک شهر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ملک شهر اصفهان و همچنین اداره پست ملک شهر، سرزمین سوخاری مرکزی، کافه نقطه، سوپر مارکت هزار و یک شب و زمین بسکتبال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ملت اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک ملت اصفهان، شهر اصفهان، محله ملک شهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به انقلاب اسلامی، بین بوستان 8 و فرهنگیان 10 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک ملت اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مفتح قرار گرفته است. تاکسی پرواز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ملت اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ملت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی دانش
  شهید مطهری، بین 22 بهمن و پزشکان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ملت ندارد.
  neshan logo