info
عکس پوشاک آوا
category

پوشاک آوا محله سلسبیل جنوبی، تهران

درباره‌ی پوشاک آوا

پوشاک آوا (فروشگاه لباس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان رودکی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی فروشگاه لباس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ماه و پاساژ آیدین و همچنین سالن زیبایی مهسا اسکندری، تهیه غذای بوستان شیراز، لوازم قنادی گل سرخ، مجتمع آموزشی کامپیوتر لعل و کافه کولاچینو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک آوا تهران

برای رفتن به فروشگاه پوشاک آوا تهران باید به شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02166173508) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک آوا تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله سلسبیل جنوبی به شمار آورد. پوشاک یلدا، لباس فروشی و فروشگاه ماهور فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک آوا تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک آوا تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کمیل قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه پوشاک آوا تهران ایستگاه مترو رودکی نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک آوا تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک آوا تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک آوا واقع شده‌اند:

 • پوشاک یلدا
  توحید، ارومیه، بین نور و اسکندری
 • لباس فروشی
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، پورجبار
 • فروشگاه ماهور
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین خوش و علی فواد موسوی
 • فروشگاه پوشاک گل پوشان
  امام خمینی، رودکی، عباس زاده
 • فروشگاه پوشاک قهوه خامه
  آزادی، مسجد علی، آذربایجان غربی، خوش جنوبی، بین چهار متری اول و امین اللهی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ehterami (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک آوا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک آوا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک آوا ندارد.
  neshan logo